Čo to vlastne jednokolkovanie je!

Po pozretí tohto videa si veľa ľudí uvedomí že jednokolka už dávno nieje cirkus však posúdte sami!

 

RENOWNED SERIES – EPISODE 7

Svet extrémneho jednokolkovania sa posúva míľovými krokmi a toto video je dôkaz. Je to zostrih tých najnovších kúskov od svetovej Elity!

Taiwan Moments

Po dlhšej dobe sa Raphaelovi podarilo nájsť dostatok klipov ktoré mohol dat dokopy.

Takže ešte jedno emotívne video z Taiwanu.

 

Taiwan 2015 video

Po úspešnom strihaní klipov ktorých bolo neurekom vzniklo takéto video od Aidana Teleki.

TAIWAN 2015 Report

http://impactunicycles.com/taiwan-trip-2015-raphael-poham/

TAIWAN 2015

Výborne spracované video z Taiwanu v podaní Raphaela

TAIWAN from Raphael Pöham on Vimeo.

Renowned Series

Renowned Channel má ďalšiu novinku, tentokrát je to najlepší zostrih toho najlepšieho z roku 2014.

Veľkú  vďaku si zasluhuje Emile ktorý tieto videá strihá.

 

Presne toto je Extreme Unicycling !

Toto je jedno z najlepších downhill videí ktoré poukazuje na výnimočnosť jednokolky v istom teréne. Však posúdte sami či by sa niektoré úseky dali prejsť na bicykli.

 

UNICON 17 !

UNICON DAZE je zostrih 12tich videí ktoré ukazujú ako bolo na unicone z pohľadu Extreme uni skupiny. Christian Huriwai ktorý zostrihal 500GB videí nám už druhý krát ukazuje ako to na Unicone vypadá. UNICON 16 si môžete pozrieť tu. Je to vlastne  menší Film o Unicone a jeho zážitkoch, ktorý sa skladá z 12 častí. Každá časť znázorňuje čo sa v konkrétnom dni odohrávalo. Na UNICONE 17 a v Bonusovej časti máte zhrnuté to najlepšie čo nám UNICON 17 mohol ponúknuť. Ukázané sú tu všteky druhy súťaží od Trialu cez Flat až po zabíjacký Street. Jazdci ako Colby Thomas alebo Elias Poham nám ukazujú ako sa dá jazdiť celé dva týždne a pritom sa nezabiť. Unicon je najväčšia jednokolkárska súťaž ktorá trvá 2 týždne. Skladá sa z vyše 300 disciplín a je časovo nemožné zúčastniť sa každej z nich. Tento zostrih zahŕňa len Extrémne jednokolkovanie.

Všetkých 12 videí si môžete pozrieť v pokračovaní (viac…)

Trial Extreme

Renowned Channel ktorý vymyslel Emile Mathieu je veľmi populárny medzi jednokolkármi. je to kanál na ktorom si môžete pozrieť tie najbláznivejšie videa aké extreme unicycling ponúka. Sú to zostrihy tých najbláznivejších a najleších jazdcov sveta. Toto video je zamerane na trialove kúsky a jazdia tu jazdci ako Mark Fabian alebo Jonas Jorgensen, ktorí sa tento rok umiestnili na UNICONE v prvej trojke. Jeden z velmi dobrých jazdcov je aj Jan Strelec ktorý je z  Čiech a má veľmi dobrú techniku vsak posúdte sami.

Všetky časti renowned si môžete pozrieť na tomto kanály : Renowned Channel